Echa przeszłości: Odkrywanie powiązań między psychogenealogią a reinkarnacjami


 Kiedy zagłębiamy się w historię naszych rodzin, często natrafiamy na powtarzające się wzorce i zachowania. Psychogenealogia pozwala nam zrozumieć, jak doświadczenia naszych przodków wpływają na nasze życie. Ale czy możliwe jest, że niektóre z tych wzorców mają korzenie jeszcze głębiej ukryte, w naszych poprzednich wcieleniach?

Weźmy na przykład historię zdrad. W rodzinie jednej z moich pacjentek, historia ta powtarza się przez pokolenia. Jej dziadek zdradzał babcię, podobnie jak Jej mama zdradzała tatę. W obu przypadkach motywem były wyjazdy do pracy. Czy to zbieg okoliczności, czy może głębszy wzorzec?

Osobista podróż Julii do zrozumienia tego wzorca doprowadziła Ją do odkrycia wspomnień z jednej z reinkarnacji, gdzie była mężczyzną zdradzającym swoją żonę również pod pretekstem wyjścia do pracy. To odkrycie rzuciło nowe światło na Jej obecne odczucia i strach przed zdradą.

Jak więc te historie są ze sobą powiązane? Psychogenealogia i teorie reinkarnacji mogą wspólnie sugerować, że nasze dusze przechodzą przez różne wcielenia, zbierając doświadczenia, które wpływają na nasze obecne życie. Może to wyjaśniać, dlaczego niektóre wzorce wydają się przekraczać granice jednego życia. Śmiem twierdzić, że jeśli umierasz ze świadomością czynienia komuś bólu i zawodu, postanawiamy za pomocą sumienia, trafić do rodów właśnie z takimi traumami, wzorcami zapisanymi w genach, po pierwsze po to aby poczuć to co czuła nasza ofiara i po drugie, aby wybaczając przodkom wybaczyć sobie. Zrobimy to tylko w tedy kiedy poczujemy to co nasza ofiara i przejdziemy oczyszczenie poprzez odpuszczenie. dzięki temu doświadczeniu życie nabiera większego sensu. Jesteśmy tu po to aby lecząc genetyczne rody, wyleczyć Swoją DUSZE. Dzięki temu jesteśmy wstanie stworzyć zdrowe nowe pokolenie. Zdrowy, piękny i zielony las. 

To podejście otwiera drzwi do głębszego zrozumienia siebie i swojej rodziny. Może pomóc w uleczeniu dawnych ran i przekształceniu negatywnych wzorców w pozytywne zmiany. W końcu, poprzez zrozumienie naszej przeszłości - zarówno tej z obecnego życia, jak i tych sprzed niego - możemy lepiej kształtować naszą przyszłość.


Szukasz spokoju i szczęścia w swoim życiu? Pamiętaj, że droga do harmonii zaczyna się od ciebie, ale nie musisz podążać nią sam. Jako specjalista w dziedzinie psychogenealogii i rozwoju osobistego, jestem tutaj, aby Ci pomóc. Razem możemy odkryć i przekształcić wzorce, które hamują Twoje szczęście, dając Ci narzędzia i wsparcie potrzebne do stworzenia życia, o jakim marzysz. Zacznijmy tę podróż razem. https://bioenergoterapeuta.szczecin.pl/

DALLE 2023-12-26 132027 - A serene image of an Asian female meditating in nature surrounded by lush greenery and soft dappled light filtering through the leaves of a tree Anpng